09191210119

درب های چوبی

درب های ما با الهام از زیبایی و دانه های طبیعی چوب ، تمام مزایای یک درب مدرن را ارائه می دهند ، و شما می توانید ویژگی ها و جذابیت سبک روستیک در سطح چوب احیا شده و تمام چوب را به راحتی روی آن ببینید .

درب های ساخته شده از تیرهای تراشیده شده

ایده و مدل و براورد قیمت درب تمام چوب کاج
ایده و مدل و براورد قیمت درب تمام چوب کاج

درب داخلی

در مجموعه طراحی داخلی فن و هنر خواست ما ارتقای فضای داخلی ساختمان برای دستیابی به محیطی سالم تر و زیباتر برای افرادی است که از فضا استفاده می کنند ، و بخش بسیار مهم آن درب ها هستند که نه تنها عناصر کاربردی طراحی داخلی هستند ، بلکه تزئینات واقعی هستند که محورهای شیکی را ایجاد می کنند که می توانند سبک دکوراسیون منزل شما را مشخص کنند . درب ها نه تنها حریم خصوصی را افزایش می دهند و فضای کمد را پنهان نگه می دارند ، بلکه طراحی دیوار داخلی را نیز بهبود می بخشند .

بالاترین کیفیت

همه درب های ما از چوب خالص ساخته شده اند . هر درب با نهایت دقت ساخته شده است . ما از لولاهای درب مخفی با کیفیت بالا و رنگ پلی اورتان ترک استفاده می کنیم .

ایده و مدل و براورد قیمت درب تمام چوب کاج
ایده و مدل و براورد قیمت درب تمام چوب کاج

درب های چوبی فرسوده

سطح درب ها از چوب احیا شده آفتاب سوخته ساخته شده است . در هر تخته شما می توانید ببینید که چگونه در طول سال ها چوب در آفتاب ، باد و باران بالغ شده و ظاهر منحصر به فرد خود را به دست آورده است . اگر چوب افتاب خورده در دسترس نباشد ما از چوب های کهنه کاری و سندبلاست شده استفاده میکنیم . این چوب ها با حرارت کهنه و فرسوده و موج نما می شوند .

ایده و مدل و براورد قیمت درب تمام چوب کاج
ایده و مدل و براورد قیمت درب تمام چوب کاج

درب های چوبی دست ساز

سطح درب ها از چوب تراشیده شده با دست ساخته شده است . کار با چوب بازیافتی واقعی ، تضمینی برای یک عمر دوام آن چوب است . هر تخته ای حاوی دست خط یک صنعتگر است ، اندیشه ، احساسات ، حال و هوای او ، که با گزند زمان پاک نمی شود .

ایده و مدل و براورد قیمت درب تمام چوب کاج
ایده و مدل و براورد قیمت درب تمام چوب کاج

درب های چوبی دستکاری شده

سطح درب از تیرهای آفتاب سوختۀ تراشیدۀ دستی بازسازی ، ساخته شده است . این مواد نه تنها دارای دست خط یک صنعتگر است ، بلکه چندین دهه است که تحت تأثیر باد ، باران و خورشید قرار گرفته است . با دقت پردازش شده و با بیشترین توجه به رنگ و بافت ساخته می شود .

ایده و مدل و براورد قیمت درب تمام چوب کاج
ایده و مدل و براورد قیمت درب تمام چوب کاج

درب های چوب بلوط

سطح درب ها از چوب بلوط ساخته شده است . چوب بلوط به دلیل تراکم ، دوام و زیبایی ، یک ماده عالی برای درب ها است . برای نشان دادن رنگ طبیعی بلوط و ساختار باورنکردنی سطح درب ها برس خورده شده است .

درب چوب بلوط
درب چوب بلوط

درب های سفارشی

ما انواع درب ها را به سفارش فردی از هر نوع چوب اصلاح شده در هر اندازه و پیکربندی می سازیم .

درب های سفارشی
درب های سفارشی ، درب های نیم تنه

 طراحی درب چوبی برای ورودی خانه برای به جا گذاشتن اولین تاثیر عالی

خانه ای که پر از عزیزانمان است مانند یک قلعه است و به هر قیمتی باید از آن محافظت کرد . اولین خط دفاعی در هر خانه ای اغلب درب اصلی آن است . بنابراین ، این درب باید محکم و بادوام باشد .

البته که این درب اولین برداشت برای مهمانانی است که به خانه ما می آیند . به همین دلیل ضروری است که انتخاب از میان چند طرح زیبای درب چوبی برای  قسمت ورودی خود داشته باشید که یک انتخاب عالی و شگفت انگیز است .

  طراحی شگفت انگیز درب چوبی برای خانه شما

در این مقاله 7 طرح چوبی زیبا برای درب های خانه وجود دارد تا مهمانان شما را شگفت زده کند !

 1 . درب چوبی طرح دار

درب چوبی طرح دار
درب چوبی طرح دار cnc

درب ورودی خود را همانطور که دوست دارید سفارشی کنید ! اجازه دهید طراحی درب چوبی ورودی خانه تان شخصیت شما را نشان دهد و میهمانانتان را شگفت زده کند .

2 . طرح درب ورودی دو رنگ

طرح درب ورودی دو رنگ
طرح درب ورودی دو رنگ

وقتی می‌ توانید درب چوبی را با دو رنگ زیبا کنید ، چرا به یک رنگ خسته‌ کننده پایبند باشید ؟! سایه روشن و تیره‌ تری از قهوه ‌ای پیدا کنید که بر درب چوبی تأکید کند و در عین حال آن را بسیار زیبا جلوه دهد !

3 . طراحی درب چوبی به سبک مدرن

طراحی درب چوبی به سبک مدرن
طراحی درب چوبی به سبک مدرن

از روزهایی که درب ها ساده بودند ، زمان زیادی گذشته است . مهمانان خود را با الگوهای انتزاعی آینده نگر برای درب ورودی خانه خود به وجد بیاورید .

4 . طرح های حکاکی شده روی درب ها

طرح های حکاکی شده روی درب ها
طرح های حکاکی شده روی درب ، درب منبت کاری شده و cnc

طراحی درب ورودی خانه خود را با حکاکی های چوبی به یک بیانیه هنری تبدیل کنید ! حتی می ‌توانید این طرح ‌ها را به صورت گلدار ، هندسی یا حتی طبیعی سفارشی کنید .

5 . طراحی درب چوبی زاویه دار

طراحی درب چوبی زاویه دار
طراحی درب چوبی زاویه دار

طرح درب های چوبی خود را با این الگوهای زاویه دار و نامتقارن که توجه همه را به خود جلب می کند ، ارتقا دهید ! اینها را با رنگ طلایی نشان دهید و یک بیانیه جسورانه ایجاد کنید !

6 . درب های طرح شطرنجی

درب های طرح شطرنجی
درب های طرح شطرنجی ؛ درب ورودی تمام چوب

طرح چهارخانه کلاسیک روی درب های ورودی نیز به خوبی عمل می کند ! با کمترین تلاش ، ظاهری آنتیک و باکلاس به خانه لوکس خود ببخشید .

7 . طرح درب چوبی با شیشه

طرح درب چوبی با شیشه
طرح درب چوبی با شیشه

با درب های چوبی که از قسمت های شیشه ای بهره مند هستند ، بهترین ها را از هر دو دنیای کاملا متفاوت دریافت کنید . شیشه نور کافی را وارد خانه می کند در حالی که چوب از ورودی محافظت می کند .

اولین تاثیر ماندگار را به جا بگذارید

درب ها به عنوان یک دفاع در برابر نفوذگران و خاک و گرد و غبار خارجی عمل می کند . اما امنیت واقعی تنها در صورتی تضمین می شود که آپارتمان یا ویلا شما در یک محل امن قرار داشته باشد .

دسته بندی : درب لاکی ، درب لمینت ، درب رنگ شده ، درب پی وی سی ، درب چوبی ، درب روکش شده چوبی

نویسنده : فیروزه پاکزاد


مطالب مرتبط با موضوع درب چوبی :