09191210119

5  نشانه نیاز به درب داخلی جدید

5  نشانه نیاز به درب داخلی جدید ، درب چوبی اتاقی
5 نشانه نیاز به درب داخلی جدید ، درب چوبی اتاقی

برای بسیاری از خانه ها ، درب های داخلی شاهد ترافیک زیادی هستند . با باز و بسته شدن مداوم ، طبیعی است که درب ها از بین بروند و برای هدف مناسب نباشند . اگر متوجه هر یک از علائم زیر شده اید ، زمان آن رسیده است که درب های داخلی خود را جایگزین کنید .

به علاوه ، یک درب جدید می تواند فرصتی برای تغییر زیبایی شناسی خانه شما باشد و به خانه شما روح تازه ای بدهد !

5  نشانه نیاز به درب داخلی جدید ، درب چوبی اتاقی
5 نشانه نیاز به درب داخلی جدید ، درب چوبی اتاقی

آیا به درب های داخلی جدید نیاز داریم ؟

برخی از مشکلاتی که در مورد درب های داخلی به وجود می آیند به راحتی قابل رفع هستند . به عنوان مثال ، شاید شما یک دستگیره درب شل دارید ، یا می خواهید یک صفحه شیشه ای جدید تهیه کنید . ممکن است بتوانید آن را با رنگ آمیزی ، تازه کنید یا با یک لایه لاک آن را براق نگه دارید .

اغلب ، می توانید بدون نیاز به خرید یک درب و قاب کاملاً جدید ، عناصر را جایگزین کنید . با این حال ، مسائل دیگر می تواند نشان دهد که یک درب داخلی جدید بهترین اقدام شما است .

1 . ورود هوای سرد و گرمی که از اطراف چارچوب درب وارد می شوند

آیا متوجه نسیم سردی شده اید که به صورت پنهانی از اطراف چهارچوب درب وارد خانه می شوند ؟ این موارد می تواند نشان دهنده ترک یا تاب برداشتن باشد و نشان می دهد که خانه شما به درستی عایق بندی نشده است . اگر شکاف ها را مسدود نکنید ، ممکن است متوجه افزایش قبض انرژی خود شوید .

اگر هوای سرد از پایین درب وارد می ‌شود ، می ‌توانید بیرون ‌کش ‌ها را در جای خود قرار دهید ، اما این یک راه‌ حل دائمی نیست و اگر شکاف ‌ها در اطراف قاب بالاتر باشد ، کمکی نمی‌ کند . برای اطمینان از احساس گرما و راحتی بدون روشن کردن بخاری در حالت کامل ، ممکن است بخواهید یک درب داخلی جدید تعبیه کنید . بعلاوه ، پرداختن به عایق به این روش می تواند به شما در صرفه جویی در هزینه های گرمایش کمک کند .

2 . نوری که از شکاف های اطراف درب می تابد

به طور مشابه ، در هوای گرم‌ تر ، ممکن است متوجه حرکت هوا نشوید ، اما ممکن است نور از اطراف درب شما بتابد . باز هم ، این ممکن است نشان دهد که درب های شما به درستی در چارچوب خود قرار نمی گیرند و ممکن است خانه شما را به طور موثر عایق تشده باشد . بهتر است قبل از اینکه هنگام کاهش دما مشکلی ایجاد کند ، درب جدیدی تهیه کنید .

3 . درب های شما به سختی باز یا بسته می شوند

یکی دیگر از مواردی که نشان می‌ دهد ممکن است به درب های داخلی جدید نیاز داشته باشید این است که باز یا بسته شدن آنها سخت شده باشد . گاهی اوقات ، اگر درب در وهله اول به درستی نصب نشده باشد ، ممکن است این اتفاق بیفتد . با این حال ، شایع ترین علت ساییدگی و پارگی عمومی و همچنین تغییرات دما همین امر است . بسته به اینکه درب چگونه حرکت کرده یا منبسط شده است ، ممکن است روی زمین کشیده شود و آثار خراش ایجاد کند .

اگر متوجه شدید که برای باز کردن یا بستن درب نیاز به اعمال نیرو دارید ، یا درب شما در برابر چارچوب قرار نمی گیرد ، درب جدید ایده خوبی خواهد بود . و اگر می ‌خواهید خودتان درب جدید را نصب کنید ، راهنمای ما در مورد نحوه اندازه‌گیری درب جدید به شما کمک می ‌کند مطمئن شوید که درب جدید مناسب است .

4 . زمانی که می توانید آسیب قابل توجهی را مشاهده کنید

خراشیدگی ، بریدگی یا ترک خوردن درب ها با استفاده مکرر غیرعادی نیست و ارزش این را دارد که مناطق کوچک آسیب دیده را زیر نظر داشته باشید زیرا ممکن است در طول زمان بدتر شوند . آنچه ممکن است به عنوان یک ترک جزئی شروع شود ممکن است گسترش یابد و مشکلات عایق ایجاد کند . این ایده خوبی است که به طور مرتب لولاها ، دستگیره ها و سایر عناصر مبلمان درب را نیز بررسی کنید .

آیا می خواهید بدانید چگونه از درب های داخلی خود به بهترین شکل مراقبت کنید ؟ نکات و ترفندهای ما را برای تمیز کردن درب های چوبی خود بررسی کنید . اینها کمک می کنند تا درب های شما برای مدت طولانی تری در بهترین حالت خود باقی بمانند .

5 . می توانید صداهای اتاق های دیگر را بشنوید

با گذشت زمان ، عایق صوتی درب های شما می تواند کاهش یابد . اگر ناگهان از اتاق هم خانه تان صدای تلویزیون را می شنوید یا در حین آشپزی از بیرون آشپزخانه صدای زنگ می شنوید ، ممکن است بخواهید به دنبال تعویض درب های داخلی خود باشید . این احتمال وجود دارد که بتوانید از آرامشی که به آن علاقه دارید لذت ببرید !

5  نشانه نیاز به درب داخلی جدید ، درب چوبی اتاقی
5 نشانه نیاز به درب داخلی جدید ، درب چوبی اتاقی

درب های داخلی جدید و عالی خود را با یک ایده چوب پیدا کنید

اگر درب های قدیمی شما به هوای آزاد اجازه ورود می دهند یا در حفاظت از نور و غبار ضعیف هستند ، فن و هنر طیف گسترده ای از گزینه های شیک برای حفظ آرامش خانه شما را دارد . از درب های چوبی سنتی گرفته تا طرح ‌های صنعتی معاصر ، درب ‌های ما با بالاترین استانداردها ساخته شده ‌اند ، بنابراین می ‌دانید که در آزمون زمان مقاومت خواهند کرد . ما همچنین مجموعه ‌ای از قاب ‌ها را برای استحکام و پشتیبانی داریم ، مهم نیست که چه سبک دربی را مدنظر دارید .

به دنبال ایده های بیشتری هستید ؟ مقاله های ما در رابطه با درب های کلاسیک و سنتی نگاهی بیندازید یا نگاهی به برخی از جدیدترین نمونه های دنیای درب های داخلی بیندازید .

مجموعه کامل درب های داخلی ما را مرور کنید یا در صورت داشتن هرگونه سوال با ما تماس بگیرید .

سوالات متداول

چگونه یک درب جدید انتخاب کنم ؟

نحوه انتخاب یک درب ورودی جدید (8 توصیه مفید)
     یک بودجه تنظیم کنید .
     مواد خود را انتخاب کنید . …
     روی کیفیت تمرکز کنید . …
     اندازه مناسب را بدست آورید . …
     به طراحی نگاه کنید . …
     یکی با ویندوز را در نظر بگیرید. …
     بدانید که آیا آن را رنگ می کنید . …
     آن را به صورت حرفه ای نصب کنید .

هنگام خرید درب جدید چه چیزی را اندازه گیری کنیم ؟

از یک طرف به طرف دیگر پانل در یا قسمتی که تاب می خورد اندازه گیری کنید . برای یافتن ارتفاع درب ، از بالای پانل درب تا پایین لبه درب اندازه گیری کنید . ضخامت درب و عرض درب را اندازه بگیرید . برای ضخامت درب، به سادگی لبه درب را اندازه بگیرید .

چه چیزی انتخاب نوع درب را تعیین می کند ؟

درها باید بر اساس عملکردی که انتظار می رود انجام دهند انتخاب شوند . مثل ا. درب جلو و درب پشتی ممکن است دو مجموعه الزامات کاملاً متفاوت داشته باشند و آنها با درهای داخلی متفاوت هستند . درهای بیرونی باید همیشه از جنس محکم بوده و دارای بست محکم باشند .

مترجم: حسین عتیقی

کلمات کلیدی: درب های چوبی ، درب های داخلی چوبی ، درب های دوتایی

awoodidea.co.uk  منبع :


مطالب مرتبط :