09191210119

اینجا صنایع چوب فن و هنر است با سابقه بیش از 50 سال فعالیت خانوادگی در بازار چوب تهران

عمده فعالیت های این مجموعه ساخت انواع درب تمام چوب , درب اتاقی , درب های سرویس با رنگ پلی استر , رنگ پلی یورتان , رنگ پولیشی و .. است .

صنایع چوب فن و هنر

بازار چوب تهران, فربد حیدری

درب های طرح شطرنجی

سازنده درب چوبی

موضوع جدید: بررسی و معرفی درب های چوبی لوکس و درب اتاقی  تولید شده توسط شرکت چوب صنعت فن و هنر

شرکت چوب صنعت فن و هنر با بیش از 4 دهه تجربه در زمینه تولید درب های چوبی، توانسته است به یکی از برترین برندهای این صنعت در کشور تبدیل شود. این شرکت به عنوان تولید کننده درب های چوبی لوکس، با بهره گیری از تکنولوژی اروپایی و استفاده از بهترین مواد اولیه، توانسته است محصولات با کیفیت و با طراحی های بسیار زیبا و منحصر به فرد را بازار عرضه کند.

یکی از ویژگی های بارز درب های چوبی تولید شده توسط شرکت فن و هنر، طراحی های لوکس و متنوع آن هاست. با تولید بیش از 1000 نوع درب چوبی، مشتریان این شرکت به گسترده ترین انتخاب ممکن برای درب های خانه و دفتر کار خود دسترسی دارند.

ضمناً، شرکت چوب صنعت فن و هنر با همکاری تولید کنندگان معتبر در بازار چوب ایران ، اقدام به ساخت جدیدترین مدل های درب های تمام چوب کرده است. این درب ها با استفاده از فن آوری های نوین و استانداردهای امنیتی بالا، می توانند به صورت موثری از ورود دست ناامن به منازل و محل کار جلوگیری کنند.

خدمات نصب درب چوبی نیز از جمله خدماتی است که شرکت چوب صنعت فن و هنر با کیفیت بالا و در سریعترین زمانی که ممکن است، ارائه می دهد. تیم نصب این شرکت، تحت آموزش های کارشناسی قرار می گیرند و توانایی نصب به صورت حرفه ای و دقیق را دارند.

واجدان شرکت چوب صنعت فن و هنر بر این باورند که بالاترین سطح از خدمات پس از فروش نیز باید تامین شود. به همین دلیل، در صورت بروز هر گونه مشکل پس از نصب درب چوبی، تیم پشتیبانی این شرکت با سرعت و حضور فوری به مشتریان خود رسیدگی می کند و مشکلات را برطرف می کند.

در نتیجه، شرکت چوب صنعت فن و هنر با تولید درب های چوبی لوکس و تمام چوب و اتاقی با کیفیت بالا و ارائه خدمات نصب و پشتیبانی حرفه ای، به عنوان یکی از برترین برندهای صنعت درب های چوبی در کشور شناخته می شود. مشتریان این شرکت، با دسترسی به نمونه کارهای موفق این شرکت، می توانند بهترین انتخاب را برای خانه و محل کار خود داشته باشند.

کارگاه درب سازی فن و هنر

سازنده انواع درب تمام چوب و ام دی اف

طراحی و ساخت انواع درب و چهارچوب چوبی

ورود به گالری تصاویر