09191210119

راهنمای نصب درب چوبی فرانسوی

درب چوبی شیشه خور
درب چوبی شیشه خور

درب های از پیش آماده شده فرانسوی چوب بلوط

درب های فرانسوی خارجی زیبا به نظر می رسند و می توانند پویایی متفاوتی به خانه شما ببخشند . انواع مختلفی از دربهای فرانسوی برای انتخاب وجود دارد ، بنابراین مطمئناً یک درب متناسب با سبک خود پیدا خواهید کرد . با این حال ، برای بسیاری از افراد ، روند اتصالات گاهی اوقات بسیار دلهره آور به نظر می رسد ، اما اجازه ندهید این امر شما را از خرید دربهای فرانسوی منصرف کند .

درب چوبی شیشه خور , سبک فرانسوی
درب چوبی شیشه خور , سبک فرانسوی

این امکان وجود دارد که ” پروژه ” معمولی شما بتواند یک درب فرانسوی را با ابزارها و راهنمایی مناسب به طور کامل نصب کند ، اگرچه باید از صحت آن اطمینان حاصل کنید و احتمالاً برای کمک به یک جفت دست دیگر نیاز خواهید داشت .

بخش اندازه این پروژه مهمترین بخش است . مطمئن شوید که درب مناسب برای  اندازه خود را خریداری کرده اید .

اندازه خارجی درب فرانسوی

درب چوبی شیشه خور , سبک فرانسوی ، درب‌های فرانسوی مشبک و شیشه خور
درب چوبی شیشه خور , سبک فرانسوی

دربهای خارجی فرانسوی در اندازه های نسبتاً زیادی وجود دارند . اندازه ها بر اساس اندازه استاندارد ” درب ” است ، بنابراین اگر اندازه قاب درب شما نامنظم است ، باید اندازه گیری درب خود را دوبار بررسی کنید .

دربهای فرانسوی معمولاً در حدود 1.2 متر شروع می شوند اما می توانید آنها را تا 3.5 متر پیدا کنید ، بنابراین تنوع زیادی وجود دارد . هر درب جداگانه عموماً بین 50 تا 182 سانتیمتر است ، با این وجود دربها به ندرت به صورت جداگانه فروخته می شوند ، آنها به صورت جفت فروخته می شوند .

دربها باید به ارتفاع معمولی درب 210 سانتی متر برسند ، این 208 سانتی متر است . همچنین باید بتوانید اندازه بازکن آجرکاری مورد نیاز برای درب خود را از سازنده مطلع شوید . این به شما کمک می کند تا درب خود را در جای خود تجسم کنید و به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که آیا باید دیوار را برای دربهای خود تغییر دهید . در این صورت ، باید با یک متخصص تماس بگیرید .

نحوه نصب درب فرانسوی خارجی
درب چوبی شیشه خور , سبک فرانسوی
درب چوبی شیشه خور , سبک فرانسوی

هنگام نصب درب فرانسوی ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که از اندازه مناسب اطمینان حاصل کنید . اگر قبلاً دربهای فرانسوی خود را خریداری کرده اید و مطمئن شده اید که اندازه مناسب دارید ، می توانید جلو بروید و آنها را رنگ آمیزی کنید . در غیر این صورت ، دربهای فرانسوی در اندازه های متداول دربها هستند ، معمولاً می توانید تضمین کنید که این درب شما مناسب است ، اما قبل از خرید حتما اندازه بگیرید .

    اگر قبلاً درب فرانسوی داشتید ، این درب نیاز به بیرون آوردن دارد . برای انجام این کار ، یک پیچ گوشتی را زیر لب بالای سنجاق لولا قرار دهید و با چکش ضربه بزنید تا سنجاق خارج شود . سپس باید قاب قدیمی را بردارید. برای این کار می توانید از چکش و میله استفاده کنید ، مراقب باشید از نیروی زیاد استفاده نکنید زیرا نمی خواهید به تریم آسیب برسانید. بهتر است زمان بیشتری را صرف این کار کنید و به مناطق دیگر آسیب نرسانید. اگر از قدرت بیش از حد استفاده کنید و به تریم آسیب برسانید ، ممکن است یک اشتباه گران قیمت باشد.

    سپس باید از سطح بلند و مربع قاب استفاده کنید تا مطمئن شوید داخل دهانه مربع است . اگر متوجه شدید که مربع کاملاً مربع نیست ، می توانید کاغذ سنباده خود را بیرون بیاورید تا درست شود . با این حال ، اگر ناهموار یا مورب باشد ، ممکن است لازم باشد یک متخصص حرفه ای برای پشتیبان گیری آن بیاورید .

درب چوبی شیشه خور , سبک فرانسوی
درب چوبی شیشه خور , سبک فرانسوی

    درب را تا دهانه بالا آورده و قسمت انتهایی دری را به داخل بکشید . برای بررسی مربع بودن آن ، از یک گوشه تا گوشه مورب قاب را به صورت مورب اندازه بگیرید .

    سپس ، قاب جدید نیاز به نصب دارد . برای صاف کردن و بسته شدن درب از واشر استفاده کنید . سوراخ های قاب باید از طریق چارچوب و جایی که لولا درب قرار دارد سوراخ شود ، این فقط موقتی است .

    در مرحله بعد ، قاب را به درستی با چند پیچ ​​عرشه 7.5 سلنتی متر محکم کنید . این کار را از طریق بقیه سوراخ های مجموعه لولا انجام دهید . کفش ها باید مرتب شوند تا با دیوار همخوانی داشته باشند ، ابتدا از یک چاقوی کاربردی برای کدگذاری آنها استفاده کنید .

    اندازه دهانه تریم جدید را برش زده و برش را برش دهید . با استفاده از میخ گیر کوچک پنوماتیک ، تریم را به در وصل کنید . می توانید از چسب سیلیکونی برای پر کردن هر یک از اتصالات یا شکاف ها استفاده کنید و به دلخواه رنگ کنید .

درب چوبی شیشه خور , سبک فرانسوی
درب چوبی شیشه خور , سبک فرانسوی

    سپس می توانید تمام سخت افزار را به درهای خود اضافه کنید .

این تقریباً برای نصب دربهای فرانسوی داخلی دقیقاً مشابه است ، اگرچه می توان آنها را کمی راحت تر نصب کرد . به عنوان مثال ، نیازی نیست کاری برای پر کردن اتصالات یا شکاف ها انجام دهید .

هزینه نصب درب فرانسوی

ابزار نجاری
ابزار نجاری

نصب درب فرانسوی شما می تواند یک کار دلهره آور باشد ، به خصوص اگر شخص فعال  حرفه ای نیستید . اگر به تنهایی نمی توانید دربهای خود را نصب کنید ، باید نصب آنها را توسط یک متخصص در نظر بگیرید. اغلب ، مردم به دلیل هزینه در مورد آن فکر نمی کنند ، با این حال ، اگر در نصب درب خانه احساس راحتی نمی کنید یا فکر می کنید از سطح مهارت شما خارج است ، انجام آن توسط یک متخصص باعث می شود که احساس امنیت کنید و درب به روش صحیح نصب شد اگر درب به درستی نصب نشده باشد ، باید دوباره تعمیر شود . هزینه بستگی به سختی دربها و مدت زمان نیاز کارگران دارد . توصیه می کنیم چندین  راه کار بگیرید و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید .

درب چوبی شیشه خور , سبک فرانسوی
درب چوبی شیشه خور , سبک فرانسوی

اگر در مورد درب خانه خود سوالی دارید ، سازنده شما باید با خوشحالی به هر یک از آنها پاسخ دهد ، حتی اگر مراحل نصب خود را به مشتریان ارائه ندهد ، ممکن است بتواند شما را به شخصی که این کار را می کند بفرستد . برای هر گونه سوال در مورد دربها ، تحویل یا نصب ، همین امروز با ما تماس بگیرید .

کلمات کلیدی : درب چوبی ، راهنمای نگهداری از درب چوبی ، نصب درب چوبی

مطالب مرتبط با موضوع درب چوبی :